CEM Su Sayaçları

Yavuz Metal, otuz yılı aşkın üretim sürecinde bölgede ve Türkiye’de emek ve tecrübelerin ortak kazanımları sonucu 23.000 m2 açık, 9.000 m2 kapalı modern tesislerinde üretimini sürdürmektedir.

2012 yılında sektördeki yarım asırlık tecrübesi ile Cem Markası’nı bünyesine katan firmamız, hedeflerine yenilerini ekleyerek şehrimizin ve ülkemizin Dünya’ya açılan kapısı olma yolunda ciddi adımlarla yürümektedir.

Genç mühendis ve Ar-Ge kadroları ile heyecanı ve yeniliği yakalama tutkusunu amaçlayan firmamız çalışmalarını başlayan her yeni gün için yeni bir umutla sürdürmektedir.


Uzman kadroların titiz çalışmaları ile üretime devam eden firmamız alanında ülkemizde en yüksek kapasiteli işlerini başarı ile tamamlayarak, daha kaliteli ve verimli üretim için hedeflerine devam etmektedir. Ölçüm sistemleri konusunda Dünya standartlarında üretim gerçekleştiren firmamız, kalite belgeleri ve çevre duyarlılığı ile ilgili yetkili kuruluşlardan alınan kalite formlarını gururla taşımaktadır. Firmamız yarım asra yaklaşan tecrübe ve birikimleri sonucu su sayaçları ve teknolojik gelişmeler ile ürünlerini kaliteden ödün vermeksizin üretmenin verdiği haz ve mutlulukla daha hassas ölçüm sistemleri geliştirmeyi amaç edinerek çalışma hayatına devam etmektedir.

Saygılarımızla...

Neler Yaptık

2020

Türkiye’nin 81 iline ve Dünyada 35 ülkeye yapılan ihracat ile faaliyetlerine devam etmektedir.

2017

Türkak akreditasyonlu 17025 su sayacı laboratuvarının faaliyetine başlaması

2014

Türkiye’ nin en yüksek adetli su sayacı ihalesi. 500.000 Adet İstanbul- İski

2013

Elektronik donanımlı, ön ödemeli, su sayacı ve kalorimetre üretimi.

2012

Trabzon’ da bulunan Entegre Tesise Taşınması.

2002

Türkiye’de TSE Onaylı ilk Su Sayacı ve Armatür Laboratuvarının Faaliyete geçirilmesi.

1997

Tuzla’ da bulunan Entegre Tesise Taşınma

1994

İlk su sayacı üretimi

1974

İstanbul Kuruluş